0 All Booked All Booked All Booked 1645 Gender Talk 3.0 Gender in Engineering https://www.promoteukraine.org/event/gender-talk-3-0-gender-in-engineering/?event_date=2019-06-20&reg=1 https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr 2019-06-20

Gender Talk 3.0 Gender in Engineering


Register 2019-06-20 18:30 2019-06-20 20:00 Europe/London Gender Talk 3.0 Gender in Engineering

Gender in Engineering – EU-UA Women in Politics

Khreschatyk str. 27-А, Kyiv, Ukraine, 01001 Oksana Bulda

EU-Ukraine Women in Politics запрошує всіх на наш наступний захід з серії Gender Talks: Як зробити громади кращими за допомогою інтеграції гендеру в планування та будівництво інфраструктури?

Всім учасникам заходу пропонуємо прохолоджувальні напої від Promote Ukraine!

Як зміниться життя суспільства, якщо ми будемо планувати будівлі, квартири, освітні, медичні та культурні установи з урахуванням гендерного фактору вже на концептуальній фазі? Все, що проектується сьогодні та ескплуатуватиметься наступні 50 років, буде використовуватися чотирма ключовими аудиторіями – чоловіками, жінками, дівчатами та хлопцями. Чому б не почати проектувати туалетні приміщення для жінок у концертних залах або театрах удвічі більшими? Жінки б не марнували безліч часу у чергах, і чоловіки б не нудьгували у коридорах, чекаючи на них.

Дослідження доводять, що чоловіки і жінки фізіологічно відчувають безпеку по-різному. Задумайтесь, чи освітлення в парку у вашому районі змушує всіх почуватися в безпеці однаково? Дороги та тротуари у містах також історично не були розроблені для жінок. Все проектувалося для чоловіків, бо цілими поколіннями ми засвоювали – вони працюють та привозять гроші додому. А тим часом жінки могли ходити вузькими тротуарами,чекати довше на світлофорах, заносити дітей та тягти купу речей – дитячі автомобілі, сумки з покупками, футбольний м’яч та пару ляльок – на 3-й поверх до квартири.

Світ змінюється. Він повинен змінюватися швидше. Перші приклади включення гендерної проблематики в інжинірингову сферу також можуть скоро з’явитися в українських містах.

Про це ми поговоримо з Оленою Рибак, виконавчим директором австрійської інжинірингової компанії iC consulenten в Україні.

Приєднуйтесь до нас для обговорення та мозкового штурму про те, як ми можемо об’єднати зусилля.