Президентка Promote Ukraine Marta Barandiy виголосила промову, у якій подякувала за підтримку нашої та інших українських організацій. Саме це один зі способів виявити підтримку Україні зараз і ця підтримка дуже важлива.
![Promote Ukraine New Year's reception took place in the Ukrainian Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/421981038_955970315890238_5898753417060415927_n.jpg)
![Promote Ukraine New Year's reception took place in the Ukrainian Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/424557804_955970685890201_3262135801755330282_n-1024x683.jpg)
![Promote Ukraine New Year's reception took place in the Ukrainian Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/424569426_955970439223559_1387754004644091010_n-1024x683.jpg)
Гості мали можливість провести вечір у теплій атмосфері, скуштувати українські страви та послухати український хор.
![Promote Ukraine New Year's reception took place in the Ukrainian Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/421888444_955970389223564_6422998963092326427_n.jpg)
![Promote Ukraine New Year's reception took place in the Ukrainian Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/424558561_955970632556873_6320483061405164818_n-1024x683.jpg)
![Promote Ukraine New Year's reception took place in the Ukrainian Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/424578844_955970602556876_6313609113463716377_n-1024x683.jpg)
Ми неймовірно вдячні послу Тайваню в ЄС Рою Лі, послу PSC Німеччини Томасу Оссовскі, євродепутату Vlad Gheorghe та євродепутату Petras Auštrevičius за те, що вони вшанували нас своєю присутністю на нашому новорічному прийомі!
![Promote Ukraine New Year's reception took place in the Ukrainian Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/421879111_955970169223586_6867227173335521993_n.jpg)
![Promote Ukraine New Year's reception took place in the Ukrainian Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/421931128_955970359223567_190025082698062874_n.jpg)
![Promote Ukraine New Year's reception took place in the Ukrainian Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/424663165_955970652556871_3756895555540009975_n-683x1024.jpg)
Ми цінуємо підтримку наших друзів та партнерів
![Promote Ukraine New Year's reception took place in the Ukrainian Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/424667396_955970469223556_2845490503238065834_n-1024x683.jpg)
![Promote Ukraine New Year's reception took place in the Ukrainian Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/424721387_955970619223541_5366726628455384063_n-1024x683.jpg)
Команда Промоут Юкрейн