Вчора Єгор Пивоваров, керівник відділу партнерства та фандрейзингу “Promote Ukraine”, та Люба Карпачова, керівниця відділу у справах біженців “Promote Ukraine”, взяли участь у панельній дискусії Європейського економічного та соціального комітету (ЄЕСК).
![panel discussion of the EESC - European Economic and Social Committee.](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428607053_777625527728627_6462347868331794985_n-577x1024.jpg)
Під час зустрічі, зокрема, значну увагу було приділено другій річниці повномасштабного російського вторгнення в Україну. Представники “Promote Ukraine” розповіли про те, як Економічний комітет вже допомагає Україні, і якої підтримки ми потребуємо від них у майбутньому.
![Yehor Pyvovarov, Partnership and Fundraising Lead of Promote Ukraine and Lyuba Karpachova, Refugees Department Lead of Promote Ukraine, took part in a panel discussion of the EESC - European Economic and Social Committee](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428609101_777625481061965_6940872535935867971_n-577x1024.jpg)
Ми подякували нашим друзям та партнерам за допомогу та запросили всіх приєднатися до Маршу, який відбудеться у Брюсселі 25 лютого.
Дякуємо всім, хто підтримує Україну: це надзвичайно важливо у наш час!
Команда Промоут Юкрейн