Щоб проголосувати, зайдіть у додаток «Дія», у розділі «Послуги» виберіть «Опитування» та віддайте свій голос за одного з дев’яти кандидатів.
А поки ви обираєте, за кого віддати свої голоси, пропонуємо згадати, як пройшла дружня фан-зустріч з одним з учасників національного відбору 𝐘𝐀𝐊𝐓𝐀𝐊 𝐎𝐅𝐅𝐈𝐂𝐈𝐀𝐋!
![Eurovision 2024](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/424654633_766193772205136_3605206642442209959_n-1024x683.jpg)
![Eurovision 2024](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/424742080_766194055538441_2471142868760094444_n-1024x683.jpg)
![Eurovision 2024](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/424785126_766193835538463_7967635118716777288_n-1024x683.jpg)
Дякуємо Ярославу за те, що під час міжнародного туру, перед концертом у Брюсселі, він запропонував зустрітися з волонтерами та президенткою Промоут Юкрейн Marta Barandiy, щоб поспівати пісень та поспілкуватися з українцями, які живуть у Бельгії.
![Eurovision 2024](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/424785538_766194172205096_7704897566237224318_n-1024x683.jpg)
![Eurovision 2024](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/424975234_766194102205103_6493384586335567169_n-1024x683.jpg)
![Eurovision 2024](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/425004173_766194075538439_3490337370516895219_n-683x1024.jpg)
Команда Промоут Юкрейн
Фото: Anfisa Humeniuk