У ньому взяли участь 32 особи. Це був цікавий та корисний досвід для всіх нас. Захід, що відбувся в Українському хабі у Брюсселі, об’єднав різноманітну групу людей, які прагнуть підтримати українську стійкість, психічне здоров’я та соціальну інтеграцію через мистецтво. Присутні мали можливість на власні очі побачити спільні зусилля українських та європейських митців у просуванні української культури та сприянні діалогу.
![Info-day event organized by Promote Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/434193486_798026999021813_6200195611518972341_n-819x1024.jpg)
Під час заходу відбулася презентація проєкту “Створюючи мости”, що детально розповіла про написання грантових заявок та отримання фінансування для європейських проєктів. Нетворкінг під час заходу дав можливість учасникам поспілкуватися з однодумцями та дослідити різні шляхи мистецького самовираження.
Було справді надихаюче бачити ентузіазм та відданість кожного. Особлива подяка організаторам: Промоут Юкрейн (Бельгія), ANCE (Греція) та ILYSA (Україна) за їхні віддані зусилля, завдяки яким ця подія стала можливою.
![The event, held at the Ukrainian Hub in Brussels, brought together a diverse group of individuals passionate about supporting Ukrainian resilience, mental health, and social inclusion through art](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/434227216_798027039021809_2586757822086367828_n-819x1024.jpg)
Слідкуйте за майбутніми подіями та можливостями, спрямованими на зміцнення зв’язків між Україною та Європою. За додатковою інформацією звертайтеся до нас за адресою: info@promoteukraine.org.
Команда Промоут Юкрейн