Мер Брюсселя Філіп Клозе: «Я радий, що Брюссель створив цей Форум і надав Києву платформу для співпраці та пошуку нових партнерів для реконструкції та економічного розвитку».
![Kyiv Investment Forum 202](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/403904266_909492213871382_7334717035151041620_n-682x1024.jpg)
Мер Києва Віталій Кличко: «Я скасував свій візит на минулий Форум через триваючі обстріли Києва. Але зараз я беру участь, і хочу сказати спасибі за підтримку і сучасні протиракетні системи».
![Kyiv Investment Forum 202](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/403980115_909492203871383_8174319688141364014_n-682x1024.jpg)
Сьогодні Україна захищає не лише себе, а й всю Європу від російської збройної агресії. Лише в єдності ми переможемо цього ворога і відновимо наші міста!
Фото: PRYZM
Команда Промоут Юкрейн