Ми раді вітати мера Брюсселя Філіпа Клозе та мера Києва Віталія Кличка на основній сесії Kyiv Investment Forum.
Філіп Клозе: «Брюссель підтримує Київ не лише як місто, що приймає Форум, а як непохитний партнер і друг. Цьогорічний KIF підкреслює неймовірний потенціал, коли європейські міста збираються разом, діляться ідеями та спільно створюють рішення».
![The Kyiv Investment Forum is a place for the development of a crucial sustainable partnership](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/398694255_900566761430594_8150052249064337617_n-1024x1024.jpg)
Віталій Кличко: «Перед обличчям викликів Київ продемонстрував безпрецедентну стійкість. На цьогорічному форумі ми маємо конвертувати цю стійкість в конкретні рішення, інновації та партнерства, які забезпечать успішне майбутнє для розвитку Києва та його мешканців».
![The Kyiv Investment Forum is a place for the development of a crucial sustainable partnership](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/398731503_900566751430595_6844908892074561432_n-1024x1024.jpg)
Цю подію, організовану Київською міською державною адміністрацією у співпраці з мерією Брюсселя та Impact Force, не захочеться пропустити!
![The Kyiv Investment Forum is a place for the development of a crucial sustainable partnership](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/398681699_714627154028465_2514092400868343143_n-1024x1024.jpg)
Приєднуйтесь до нас 16 листопада на Київському інвестиційному форумі та будуйте міцні партнерські стосунки!
Команда Промоут Юкрейн