Засновниця Промоут Юкрейн зазначила: «Щоденно сюди приходять близько 50 людей, щоб отримати тепло, зарядити батарейки, випити чаю; коли було дійсно холодно, тут допомагали більше 100 людям. Раді, що були корисними. Загальна сума цього проекту склала 22 000 євро.
Я вдячна працівникам Європарламенту, які пожертвували нам 4 000 євро під час свого внутрішнього футбольного матчу, а також меру Брюсселя Філіпу Клозе, який підтримав наш Різдвяний благодійний ярмарок, де ми зібрали решту необхідних коштів на це шале (генератори, старлінк тощо)».
![Point of resilience](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/421593181_762013882623125_2500916425612739414_n-1024x768.jpg)
![Point of resilience](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/421873123_762013672623146_2387014002414445071_n.jpg)
Команда Промоут Юкрейн