Ми раді поділитися основними моментами нашої нещодавньої дискусії, присвяченої двом рокам з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Цей захід, організований Брюссельським бюро праці, зібрав поважних спікерів з метою аналізу поточної ситуації та розробки стратегій напередодні цьогорічних виборів. Єгор Пивоваров, керівник відділу партнерства та фандрейзингу “Promote Ukraine”, також взяв участь у дискусії.
![Highlights from our discussion commemorating two years since Russia's full-scale invasion of Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/409083967_778174141007099_5095405411057362242_n-1024x768.jpg)
![Highlights from our discussion commemorating two years since Russia's full-scale invasion of Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/409000444_778173984340448_5302945628620876036_n-1024x768.jpg)
Окрім визнання непохитної хоробрості України, на нашій зустрічі були відзначені глибокі зрушення та відроджена увага до української культури, ідентичності та стійкості.
![Highlights from our discussion commemorating two years since Russia's full-scale invasion of Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/429591661_778174121007101_564496244605810986_n-1024x768.jpg)
Брюссельська філія Інтернаціоналу праці разом з Лейбористською партією Великої Британії підтвердили свою непохитну підтримку України. Ми висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до цієї важливої розмови!
Команда Промоут Юкрейн