Ось фотозвіт з нашої нещодавньої демонстрації. Дякуємо всім нашим волонтерам та прихильникам демократії за те, що приєдналися до нас!
Цей захід мав надважливе значення у згуртуванні задля посилення та прискорення надання військової допомоги Україні та нагадування членам НАТО про їхні зобов’язання перед Україною в умовах триваючої агресії. Необхідно посилити українську протиповітряну оборону, щоб захистити мирне населення від постійних обстрілів агресора.
![Here is a photo report from our recent demonstration. Thanks to all our volunteers and supporters of democracy for joining us!](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/05/428350000_18339827194116195_2620078686475998078_n-819x1024.jpg)
![Here is a photo report from our recent demonstration. Thanks to all our volunteers and supporters of democracy for joining us!](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/05/435993804_18339827164116195_6166967467226796393_n-820x1024.jpg)
![Here is a photo report from our recent demonstration. Thanks to all our volunteers and supporters of democracy for joining us!](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/05/436140747_18339827203116195_4846145294459567714_n-820x1024.jpg)
![Here is a photo report from our recent demonstration. Thanks to all our volunteers and supporters of democracy for joining us!](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/05/436306213_18339827155116195_7842723889197257171_n-819x1024.jpg)
![Here is a photo report from our recent demonstration. Thanks to all our volunteers and supporters of democracy for joining us!](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/05/436540340_18339827212116195_6776950595597032442_n-819x1024.jpg)
Фото: @avarvarina
Команда Промоут Юкрейн