Засновниця Promote Ukraine Марта Барандій зазначила: «Обидві машини нарешті дісталися до своїх нових власників – народу України – вони будуть служити нашій обороні: українських кордонів та європейських цінностей».
![Both cars have finally reached their new owners](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/425285571_10161199161931683_5066341276228641449_n-1024x768.jpg)
Команда Промоут Юкрейн
Засновниця Promote Ukraine Марта Барандій зазначила: «Обидві машини нарешті дісталися до своїх нових власників – народу України – вони будуть служити нашій обороні: українських кордонів та європейських цінностей».
Команда Промоут Юкрейн