Під час робочої поїздки до Брюсселя Ірина Верещук відвідала український центр Ukrainian Voice Center, де зустрілася з українською діаспорою. На заході також були присутні представники місцевої влади.
Ірина Верещук відповіла на питання, які хвилюють українців у Бельгії, зокрема щодо шкільної освіти, соціальної допомоги, медичного обслуговування, працевлаштування тощо.
Громада також обговорила співпрацю українських організацій з місцевою владою. Зі свого боку представником Промоут Юкрейн було підкреслено важливість підтримки українським урядом українських громадських організацій за кордоном!
![During her working trip to Brussels, Iryna Vereshchuk visited the Ukrainian Voice Center, where she met with the Ukrainian diaspora](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/436367699_18336041635116195_692974621251818639_n-1024x1024.jpg)
Дякуємо Ірині Верещук за відкритість та готовність до діалогу з людьми.
Ми також вдячні Посольству України в Королівстві Бельгія за запрошення та організацію заходу, а центру Ukrainian Voices RC з його проведення.
Команда Промоут Юкрейн