Було приємно зустрітися та провести плідну дискусію з Директором АФП – Сірпою Ратіо, яка запевнила у непохитній підтримці України, стверджуючи, що вона “ніколи не бачила такої відданості демократії та правам людини, як в Україні”, що наразі, безумовно, є її серцем; Дмитро Лубінець (@dmytro_lubinets) – український омбудсмен (Уповноважений з прав людини в Україні), який представив фотографію українського фотографа Євгена Малолєтка(@evgenymaloletka), нагороджену премією Associated Press Photo of the Year Award, та вкотре нагадав про численні воєнні злочини, скоєні Росією під час агресії проти України, а також необхідність притягнення винних до відповідальності, посилаючись на слова Нарімана Джеляла (заступника голови Меджлісу кримських татар): “Найлегше бути байдужим”; Вєра Юрова (@vera.jourova) – віце-президент Європейської Комісії, яка наголосила на важливості боротьби з російською пропагандою та твердої підтримки України стільки, скільки буде потрібно для її перемоги.
![annual Fundamental Rights Forum](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/433738650_794274806063699_5786720794820717141_n-1024x954.jpg)
![annual Fundamental Rights Forum](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/434073070_794274809397032_7074192275710261385_n-1024x954.jpg)
![annual Fundamental Rights Forum](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/433782536_794274796063700_6122113456036662594_n-1024x954.jpg)
![annual Fundamental Rights Forum](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/434089390_794274792730367_8413685488516312746_n-1024x954.jpg)
![annual Fundamental Rights Forum](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/434167056_794274799397033_4640678702407289973_n-1024x954.jpg)
Впевнено крокуємо разом до перемоги!
Команда Промоут Юкрейн