Для наших захисників провели екскурсію знаковими будівлями ЄС. Дякуємо Стіні Сандгрен за чудову екскурсію! Тур був організований за підтримки кабінету президента Європарламенту.
Ми також нагадуємо: збір коштів триває.
![The tour was organized with the support of the cabinet of the president of the European Parliament.](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/05/446856980_837581181733061_4307141605655429631_n-820x1024.jpg)
![The tour was organized with the support of the cabinet of the president of the European Parliament.](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/05/447023457_837581071733072_3196843523398750271_n-819x1024.jpg)
Мета – підтримати візит ветеранів. Решту коштів буде передано Благодійний фонд «Громадянин» / Citizen Charity foundation, місією якого є надання комплексної допомоги військовослужбовцям з ампутаціями.
Інформація для пожертв
https://www.ukrainianhub.eu/donate
Призначення: VETERANS (дуже важливо вказати)
![The tour was organized with the support of the cabinet of the president of the European Parliament.](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/05/446872559_837581135066399_1418535846243934275_n-820x1024.jpg)
![The tour was organized with the support of the cabinet of the president of the European Parliament.](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/05/447206278_837581111733068_2551259391978313682_n-819x1024.jpg)
ВАША ПІДТРИМКА ВКРАЙ ВАЖЛИВА
Візит ветеранів до Брюсселя 22-29 травня став можливим завдяки волонтерам ГО Промоут Юкрейн та підтримці Hotel Indigo Brussels, Brussels Airlines, Clover Group, Europe MèdiaLab та окремих жертводавців.
Команда Промоут Юкрейн