В Українському громадському хабі @ukrainian.hub відбулася зустріч громадських організацій.
Наше бачення та ініціативи представив Василь Кушмунс, віце-президент організації Promote Ukraine. Він підкреслив, що цей рік буде дуже важливим для питання України в контексті європейських та місцевих виборів.
![meeting of civil society organizations was held at the Ukrainian Civil Society Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/420444938_18320590642116195_5598206325820248252_n.jpg)
Віце-президент закликав стежити за виконанням санкцій європейськими політиками та відвідувати акції, організовані на підтримку України. Крім того, організаціям було запропоновано підписати Маніфест громадських організацій України. Також було підведено підсумки здобутків у волонтерському русі.
![meeting of civil society organizations was held at the Ukrainian Civil Society Hub](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/420182434_18320590633116195_8233129006421365027_n.jpg)
Свої проєкти представили й інші організації @icuv.ua @ukrainian_voices_rc та інші.
Дякуємо Наталії Мельник за організацію зустрічі!
#supportukraine #standwithukraine #ngo
Команда Промоут Юкрейн