Давайте перевіримо, як це було:
Бізнес-програма під керівництвом експатріантів стала можливість подорожувати серед інновацій та командної роботи. Учасники досліджували тонкощі відкриття бізнесу в Бельгії, розбиралися з викликами й обговорювали креативні рішення. Охоплені пристрастю до малих і середніх підприємств, вони ділилися своїми ідеями щодо ресторанів, кафе та книгарень.
![program for expatriates in Belgium](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/425403029_766338702190643_9084102808092950399_n-1024x768.jpg)
![program for expatriates in Belgium](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/425425716_766338692190644_2565343835479413686_n-1024x768.jpg)
Заняття «Lego» розвинули креатив у кожній команді, що створювала унікальні бізнес-моделі. «Спагетті-челлендж» додав веселих моментів, продемонструвавши винахідливість і навички вирішення проблем.
![program for expatriates in Belgium](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/425396341_766338698857310_3065852898820303821_n-1024x768.jpg)
![program for expatriates in Belgium](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/425492501_766338695523977_6937404647839033064_n-1024x768.jpg)
Низький уклін всім учасникам за їх енергію та відданість! День завершився презентацією командами своїх геніальних ідей. Ось вам дух підприємництва та співпраці!
![program for expatriates in Belgium](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/425527627_766338688857311_9098274617186012866_n-1024x768.jpg)
Команда Промоут Юкрейн