У посольстві України в Бельгії провели майстер-клас з Петриківського розпису для української громади з відомою художницею Мирославою Дашівець. Мирослава з Петриківки, Дніпропетровщина, де народився Петриківський розпис — унікальна українська народна мистецька традиція.
![Yesterday at the Embassy of Ukraine in Belgium, a master class on the Petrykivka painting was held](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428383111_968061611347775_1186939091083090891_n-768x1024.jpg)
![Yesterday at the Embassy of Ukraine in Belgium, a master class on the Petrykivka painting was held](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428452455_968061544681115_6319093576068905270_n-768x1024.jpg)
![Yesterday at the Embassy of Ukraine in Belgium, a master class on the Petrykivka painting was held](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428400893_968061541347782_5234681230024638568_n-768x1024.jpg)
Щиро дякуємо Embassy of Ukraine in the Kingdom of Belgium за запрошення представників Промоут Юкрейн та організацію заходу. Несення українського мистецтва в Європу є надзвичайно важливим для збереження та популяризації нашої культурної спадщини за кордоном.
Команда Промоут Юкрейн