Військові Першого окремого штурмового батальйону “Вовки Да Вінчі” отримали від Промоут Юкрейн обладнання з колишнього Пункту Незламності, що працював у Києві протягом 3 місяців, надаючи людям обігрів, інтернет, теплу їжу та напої.
![Soldiers from the First Separate Assault Battalion "Wolves of Da Vinci" received equipment from Promote Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/433653796_986503602836909_3744230290373941035_n-1024x768.jpg)
![Soldiers from the First Separate Assault Battalion "Wolves of Da Vinci" received equipment from Promote Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/433654269_986503536170249_697151860888405631_n-1024x768.jpg)
Зараз намет, освітлення, обігрівачі, генератор, комп’ютери та старлінк будуть продовжувати слугувати українському народу вже на лінії фронту. Продовжуємо забезпечувати наших військових усім необхідним!
![Soldiers from the First Separate Assault Battalion "Wolves of Da Vinci" received equipment from Promote Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/03/433677756_986503516170251_5721569434696474559_n.jpg)
Задонатити на підтримку армії та гуманітарну допомогу для України можна за посиланням: https://www.ukrainianhub.eu/donate
Слава Україні!
Героям Слава!
Команда Промоут Юкрейн