Вчора стартувала друга зміна підліткового освітнього табору для українських підлітків-біженців Children-UA by Promote Ukraine та European Youth Foundation (Council of Europe).
17 дітей з різних регіонів України взяли участь у різноманітних активностях, організованих Promote Ukraine.
![the teenage educational camp for Ukrainian refugee teenagers Children-UA](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/369808131_898620334958570_4853236611254670529_n.jpg)
![the teenage educational camp for Ukrainian refugee teenagers Children-UA](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/398111337_898620378291899_5761702207358817064_n.jpg)
День почався зі знайомства, та розділення на групи, що розпалило дружню атмосферу між підлітками і дорослими.
Протягом дня діти взяли участь у майстер-класі з емоційного інтелекту та журналістики. Також день був присвячений вивченню культури та побуту Італії, проводилася вікторина, а на обід всі смакували смачну Італійську кухню.
![the teenage educational camp for Ukrainian refugee teenagers Children-UA](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/396742847_898621491625121_6280289103156873857_n-768x1024.jpg)
А вже сьогодні ранок почався з рольової гри у Європарламенті, де діти змогли відчути на собі, як це бути членом Європарламенту та голосувати за директиви, важливі для всього Євросоюзу.
![the teenage educational camp for Ukrainian refugee teenagers Children-UA](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/398089649_898620284958575_5503983015216149832_n.jpg)
За подальшими активностями табору слідкуйте на нашій фейсбук-сторінці Промоут Юкрейн!
Команда Промоут Юкрейн