29 жовтня відбувся перший відкритий чемпіонат Брюсселя з бойових мистецтв, організований International Federation Combat martial arts, fitness and sports yoga та Промоут Юкрейн. До організації також долучилася громада наших друзів з Ічкерії.
![the first Brussels Open Martial Arts Championship](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/398056133_898706911616579_2653647270381930843_n-1024x576.jpg)
Кожен бажаючий мав змогу проявити свою силу та вправність у боксі, кік-боксингу, рукопашному бою та інших видах бойових мистецтв. Переможці отримали медалі та кубки, а решта учасників отримали грамоту та послужну книжку спортсмена.
![the first Brussels Open Martial Arts Championship](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/396546829_898706931616577_2301736818261102889_n-768x1024.jpg)
Дякуємо всім за участь! Чекаємо вас на наступних змаганнях.
Долучайтеся до тренувань з боксу та інших спортивних занять, організованих в рамках проєкту Promote Ukraine Connect.
Команда Промоут Юкрейн