«Пункт незламності» зараз знаходиться на вулиці Стадіонній, 14, біля київського залізничного вокзалу. Там кожен може отримати теплу їжу та напої, скористатися електрикою та інтернетом для навчання, роботи або спілкування з родиною чи друзями.
![Point of resilience](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/421610534_762013915956455_3474060308514159054_n-1024x768.jpg)
Промоут Юкрейн висловлює велику вдячність Європейському парламенту, мерії Брюсселя та особисто меру міста Філіпу Клозе, завдяки якому на різдвяному ярмарку в грудні працювало українське шале, де вдалося зібрати кошти на закупівлю всього необхідного для роботи «Пункту незламності»: намет, генератор, старлінк, обігрівач, їжу та напої, меблі, дитячий куточок.
![Point of resilience](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/421593181_762013882623125_2500916425612739414_n-1024x768.jpg)
![Point of resilience](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/421509694_762013899289790_2574359540797221873_n-1024x768.jpg)
Дякуємо всім, хто нас підтримує!
Слава Україні.
#brussels #kyiv #belgium #ukraine #resilience
Команда Промоут Юкрейн