Щопонеділка о 8:50 ми об’єднуємося біля Місії РФ в ЄС у Брюсселі, щоб підняти український прапор, символ нашої непохитної рішучості. Під час нашої традиційної демонстрації перед російською місією в ЄС – Weekly Ukraine підняття прапора – росіяни повідомили у поліцію.
Така поведінка ознака того, що ми все робимо правильно. Росіяни повинні бачити і розуміти це щодня: Україна переможе і зупинить Росію! А всім росіянам треба нагадати напрямок російського корабля!
![Demonstration in front of the Russian mission in the EU](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/382692182_692539042903943_3031190193245474832_n-768x1024.jpg)
Дякуємо всім, хто долучається до нас кожного понеділка о 8:50 перед місією RU до ЄС. Запрошуємо вас бути з нами в знак солідарності та показати всьому світу, за що ми боремося!
Команда Промоут Юкрейн