Promote Ukraine разом з Fellas for Europe E.V. та проукраїнськими активістами з Баварії організували біля Європейського Парламенту інавгурацію розстріляної швидкої допомоги з України.
![an inauguration of a shooted ambulance from Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/400715078_717257107098803_7795261481038168009_n-577x1024.jpg)
Цю швидку називають “Барвінок” і привезли з Харківської області в європейські міста, щоб показати, що війна жорстока і навіть швидку можуть розстріляти російські бойовики.
![Struck ambulance from Kharkiv region in Brussels centre](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/20231108_124706-577x1024.jpg)
Президентка Європейського Парламенту Роберта Мецола. виступила з зворушливою та підтримуючою промовою під час інавгурації.
![an inauguration of a shooted ambulance from Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/20231108_132828-577x1024.jpg)
“Швидка буде нагадуванням про те, що навіть у смерті є надія, Майбутнє справжнього миру, демократії та стабільності сильної української нації, яка ніколи не здасться. Спільними зусиллями ми допоможемо відбудувати Україну як майбутній член Європейського Союзу. Слава Україні! “
![an inauguration of a shooted ambulance from Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/20231108_133009-1024x577.jpg)
Засновниця та президентка Promote Ukraine Марта Барандій у своїй промові підкреслила:
“Шість сотень днів повномасштабного вторгнення в Україну, 600 днів чистого зла на європейській землі. Ця швидка символізує боротьбу українського народу, а те, що вона викрита в серці європейської демократії, символізує єдність у цій боротьбі зі злом.”
![an inauguration of a shooted ambulance from Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/400857848_717256793765501_2314119833775040506_n-577x1024.jpg)
А також висловила вдячність Роберті Мецолі за наданий простір для громадянського суспільства України в Європі:
“Якби не ваша підтримка, відданість та лідерство, навіть половина наших зусиль не була б зроблена. Дякую, що стоїте з Україною в цій справі. Будь ласка, продовжуйте стояти з українським народом. Ми вас не підведемо. Ми виграємо цю війну разом. Боронимо Європу разом. Slava Ukraini! “
![an inauguration of a shooted ambulance from Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/400823926_717256893765491_8214016830050892698_n-1024x577.jpg)
Promote Ukraine висловлює велику подяку партнерам та людям, які зробили цю виставку можливою в Брюсселі.
![an inauguration of a shooted ambulance from Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/400648054_717256817098832_2598556396162040213_n-577x1024.jpg)
До п’ятниці кожен має нагоду відвідати виставку та замислитися над тим, що зараз відбувається в Україні. Також закликаємо долучитися до акції пожертв на нову швидку допомогу.
Команда Промоут Юкрейн