На семінарі «Стійкість експатів і подолання криз: уроки від України» членкиня Ради директорів Промоут Юкрейн Любов Карпачова поділилася досвідом публічної дипломатії, боротьби з дезінформацією та координації гуманітарної допомоги під час кризових часів.
![the seminar «Resilience and Crisis Preparedness for Expats: Ukrainian Lessons Learned»](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/397276426_897474305073173_4426909470952312423_n-577x1024.jpg)
Адвокація є основою нашої місії. У листопаді ми проведемо наш другий Адвокаційний форум, який обʼєднає неурядові організації з усієї Європи для підтримки поточних потреб України.
Промоут Юкрейн організувала понад 100 демонстрацій, тисячі людей продемонстрували солідарність на вулицях Брюсселя. Ми організували понад 100 зустрічей з інституціями ЄС та Бельгії, включаючи зустріч з королівською родиною, щоб обговорити потреби України.
![the seminar «Resilience and Crisis Preparedness for Expats: Ukrainian Lessons Learned»](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/396473610_897474318406505_1611597622605834310_n-1024x840.jpg)
За перші півтора року ми відправили в Україну понад 350 тис. євро гуманітарної допомоги, включаючи машини швидкої допомоги, генератори та захисне обладнання.
Попри те, що у нас ще є виклики, ми прагнемо тісно співпрацювати з політиками та сприяти майбутньому України в ЄС.
Ми дякуємо всім, хто взяв участь у цьому семінарі. Наша місія – поширювати українські голоси в Європі, і ваша участь робить нас на крок ближче!
Команда Промоут Юкрейн