«Нам важливо лишатися єдними і примножувати солідарність навколо України у війні проти росії. Ми маємо змінити свої адвокаційні та комунікаційні підходи, аби не дозволити ситуацію, коли про нас забудуть», – такий був головний меседж засновниці Промоут Юкрейн Марти Барандій на стратегічній сесії команди.
10 лідерів команд протягом 8 годин працювали над покращенням і розширенням діяльності організації. Вони відповідали на запитання: які наші головні цілі на наступні 3 роки? Які меседжі брати в адвокацію? Як покращити медійне висвітлення? Які інструменти впливу на політиків та посадовців можна застосувати? Як формувати коаліцію навколо підтримки України?
![Team Promote Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/387742770_884323079721629_2811878671626325366_n-1024x764.jpg)
![Team Promote Ukraine](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/10/387732769_884322866388317_7573568952307373967_n-1024x768.jpg)
Ми точно знаємо, які результати хочемо отримати за 3, 2, пів року і будемо плідно працювати надалі, аби якнайшвидше досягнути повної перемоги України у війні з росією та демократичного європейського майбутнього для сміливого народу!
Команда Промоут Юкрейн