Виставка була організована під патронатом Європейського парламенту. Під час відкриття свою підтримку у промовах висловили представники Європарламенту та європейські лідери думок. Спікери наголосили на важливій ролі мистецтва у триваючій війні та підняли питання прав дітей в Україні.
![the Ukrainian Hub hosted an exhibition of Ukrainian contemporary art in Europe "Reconstruction of Childhood"](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/408886275_921306786023258_6718840826514793368_n-577x1024.jpg)
![the Ukrainian Hub hosted an exhibition of Ukrainian contemporary art in Europe "Reconstruction of Childhood"](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/408939874_921306689356601_3827663793818548033_n-577x1024.jpg)
“Підтримувати український народ означає протистояти насильству та звірствам. Підтримувати українців – це охороняти мир, зберігати міжнародні принципи та плекати мирне європейське майбутнє”,- Pina Picierno.
![the Ukrainian Hub hosted an exhibition of Ukrainian contemporary art in Europe "Reconstruction of Childhood"](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/408872823_921306742689929_5596330571793416108_n-577x1024.jpg)
Мистецтво зараз це не лише про картини і творчість, це про вплив та настрої людей, це про боротьбу та вилив емоцій. Українці надзвичайно талановиті і творчі і наше мистецтво має бути зброєю проти країни-агресора.
![the Ukrainian Hub hosted an exhibition of Ukrainian contemporary art in Europe "Reconstruction of Childhood"](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/408971144_921306889356581_4608827482690807227_n-577x1024.jpg)
![the Ukrainian Hub hosted an exhibition of Ukrainian contemporary art in Europe "Reconstruction of Childhood"](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/408996770_921306856023251_191529714152575225_n-577x1024.jpg)
Ми дякуємо українським митцям за їх роботи, особлива подяка дітям, чиї малюнки стали головним об’єктом уваги відвідувачів
Команда Промоут Юкрейн