У столиці Бельгії у суботу, 25 лютого, відбулася національна демонстрація на знак солідарності з Україною. Одним з організаторів цього заходу, що приурочений річниці широкомасштабного збройного вторгнення РФ на територію України, була Promote Ukraine.
![NATIONAL DEMONSTRATION IN SOLIDARITY WITH UKRAINE, Brussels, Photos: Anastasia Varvarina](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/02/333698267_1221480415424301_3994923695996365337_n-1024x683.jpg)
Загалом на вулиці Брюсселя вийшли близько 5000 людей, які засудили російське вторгнення, та заполонили вулиці європейської столиці українськими прапорами. Крім жовто-блакитних стягів демонстранти несли й прапори інших держав, які солідарні з Україною, надають їй підтримку й допомогу.
![NATIONAL DEMONSTRATION IN SOLIDARITY WITH UKRAINE, Brussels,](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/02/333212625_951765429525332_9128375856802804944_n-1024x768.jpg)
Голоси учасників акції пролунали голосно й чітко: Україна перемагає, демократія перемагає! Санкції для Росії! Зброя для України!
Демонстранти підтвердили, що завдяки єднанню всіх цивілізованих держав рашизм буде зупинено.
Богдан Марусяк