Центр зібрав на одній платформі представників бізнесу, політиків, лідерів громадського суспільства, НГО, представників уряду, аби обговорити залучення і розвиток діаспори. Цьогорічною темою Форуму стало партнерство.
![the Future Forum 2023](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/400846442_903190077834929_5443406145458683186_n-1024x683.jpg)
Марта Барандій поділилася своїм досвідом побудови партнерств у Промоут Юкрейн, пошуку команди, яка працює на основі спільних цінностей, відповідальності та взаємодопомоги.
![the Future Forum 2023](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/400502791_903190551168215_3681455481835530736_n-683x1024.jpg)
Також Марта Барандій розповіла про мотивацію та шлях організації вже у період повномасштабної війни: як нам вдалося побудувати партнерства з містом Брюссель, Європейським парламентом, Європейською соціально-економічним комітетом та іншими важливими інституціями.
![the Future Forum 2023](https://www.promoteukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/400954904_903190494501554_4492231000239548033_n-1024x683.jpg)
Зі слів Марти, важливо, коли маєш ідею, не просто втілювати її самостійно, а шукати людей, які як і ти переймаються цим і вже разом на основі партерства шукати рішення, допомагати знаходити нових партнерів, діяти та розвиватися.
Команда Промоут Юкрейн